Football Fixtures Today, 23 March 2018 (All timings are GMT)

Talk about football
Post Reply
SpottyLad
Site Admin
Posts: 114
Joined: Thu Nov 30, 2017 10:18 am
Location: United Kindom
Contact:

Football Fixtures Today, 23 March 2018 (All timings are GMT)

Post by SpottyLad » Thu Mar 22, 2018 5:39 am

Argentina - Primera B Nacional
17:00 Deportivo Riestra -:- Guillermo Brown
Australia - A-League
08:50 Adelaide United -:- Newcastle Jets
Belgium - First Division B Relegation Group
19:30 Westerlo -:- Union St.-Gilloise
Brazil - Paulista A1 Playoff
23:00 Corinthians -:- Bragantino
International - Club Friendlies
11:45 Vaalerenga -:- Nomme JK Kalju
13:00 Brann -:- Sandnes
14:30 Royal Excel Mouscron -:- Sporting Charleroi
14:30 Domzale -:- Udinese
15:00 Sarpsborg 08 -:- Stroemmen
15:00 Boluspor -:- Fenerbahce
15:00 Alemannia Haibach -:- Eintracht Frankfurt
15:00 Royal Antwerp -:- IA Akranes
15:00 Cercle Brugge -:- Kortrijk
15:00 Molde -:- Ranheim
15:00 Bodoe/Glimt -:- Aalesund
17:30 Bodoe/Glimt -:- Junkeren
Colombia - Primera A Apertura
23:00 Millonarios -:- Alianza Petrolera
01:00 Bucaramanga -:- Atletico Nacional
International - EURO U21 Qualification Grp. 1
15:00 Czech Republic U21 -:- Croatia U21
International - EURO U21 Qualification Grp. 2
16:20 Albania U21 -:- Slovakia U21
International - EURO U21 Qualification Grp. 3
15:00 Georgia U21 -:- Faroe Islands U21
16:00 Lithuania U21 -:- Finland U21
International - EURO U21 Qualification Grp. 4
17:00 Andorra U21 -:- Scotland U21
International - EURO U21 Qualification Grp. 6
13:00 Turkey U21 -:- Sweden U21
International - EURO U21 Qualification Grp. 7
13:00 Macedonia U21 -:- Russia U21
19:00 Gibraltar U21 -:- Serbia U21
International - EURO U21 Qualification Grp. 8
14:00 Bosnia and Herzegovina U21 -:- Wales U21
17:45 Portugal U21 -:- Liechtenstein U21
International - EURO U21 Qualification Grp. 9
13:00 Kazakhstan U21 -:- France U21
17:30 Luxembourg U21 -:- Montenegro U21
France - National
18:00 Lyon la Duchere -:- Boulogne
18:00 Entente SSG -:- Creteil
18:00 Les Herbiers -:- Pau
18:00 Chambly -:- Cholet
18:00 Rodez -:- Dunkerque
18:00 AS Beziers -:- Marseille Consolat
18:00 Laval -:- Avranches
19:00 Cnc Grenoble -:- SC Bastia
International - Friendlies
11:35 Uruguay -:- Czech Republic
12:20 Mali -:- Japan
16:00 Macedonia -:- Finland
16:00 Azerbaijan -:- Belarus
17:00 Norway -:- Australia
17:00 Bulgaria -:- Bosnia and Herzegovina
17:30 Turkey -:- Ireland
18:00 Russia -:- Brazil
18:00 Greece -:- Switzerland
18:00 Cyprus -:- Montenegro
18:15 Tunisia -:- Iran
18:30 Ukraine -:- Saudi Arabia
19:00 Hungary -:- Kazakhstan
19:00 Macedonia -:- Finland
19:30 Peru -:- Croatia
19:30 Serbia -:- Morocco
19:45 Germany -:- Spain
19:45 Italy -:- Argentina
19:45 Netherlands -:- England
19:45 Poland -:- Nigeria
19:45 Portugal -:- Egypt
19:45 Austria -:- Slovenia
19:45 Scotland -:- Costa Rica
20:00 France -:- Colombia
21:00 Mexico -:- Iceland
Germany - 3. Liga
18:00 FSV Zwickau -:- Aalen
18:00 Werder Bremen II -:- Paderborn
Germany - Regionalliga Bayern
18:00 1860 Muenchen -:- VfR Garching
18:00 TSV Buchbach -:- FC Schweinfurt
18:30 FC Memmingen -:- FC Pipinsried
Germany - Regionalliga Southwest
18:00 VfB Stuttgart II -:- FCA Walldorf
18:00 Hoffenheim II -:- Mainz 05 II
18:30 Waldhof Mannheim -:- Eintracht Stadtallendorf
Indonesia - Liga 1
11:30 Bhayangkara FC -:- Persija Jakarta
Ireland - Premier Division
19:45 Bohemian FC -:- Bray Wanderers
19:45 St. Patrick's Athletic -:- Limerick
19:45 Waterford FC -:- Shamrock Rovers
Ireland - 1. Division
19:45 Drogheda United -:- Galway United FC
19:45 Shelbourne -:- Cobh Ramblers
19:45 UCD -:- Cabinteely
20:00 Finn Harps -:- Wexford FC
Netherlands - Eerste Divisie
19:00 Jong FC Utrecht -:- Jong PSV
19:00 MVV Maastricht -:- FC Eindhoven
19:00 Fortuna Sittard -:- Cambuur
19:00 NEC Nijmegen -:- De Graafschap
19:00 Helmond Sport -:- FC Oss
N. Ireland - Premiership
19:45 Ballinamallard United -:- Linfield
19:45 Cliftonville -:- Ards
19:45 Coleraine -:- Carrick Rangers
19:45 Dungannon Swifts -:- Glenavon
19:45 Glentoran -:- Ballymena United
Spain - Segunda B Grp. I
19:00 Ponferradina -:- Gimnastica Segoviana
Spain - Segunda B Grp. II
18:00 SD Leioa -:- Real Sociedad B
Venezuela - Primera Division - Apertura
23:00 Deportivo Tachira -:- Deportivo Anzoategui
Wales - Premier League
19:45 Bala Town -:- Connah's Quay
New Spotter

Post Reply

Return to “Football”